Týdenní výklad 4.6.-10.6.

PONDĚLÍ

Dnes může dojít k velkému výbuchu nebo zneužití osobní síly a energie, které způsobí snížení vitality.

Možná se také budete snažit dosáhnout něčeho velkou silou. Snažte se dnes dávat více váhy nejen emocím, ale také rozumu a logice, někdy to zkrátka není na škodu.

Problémy si zažijete i se svým okolím, které vesměs dnes bude stát proti vám.Nicméně toto chování zřejmě svou energií vyprovokujete vy sami, Pokud máte pocit, že vám lidé kolem vás oponují, přesvědčte se, zda to není jen váš osobní pocit způsobený strachem.

Za každou cenu se dnes snažte zůstat v klidu a pohodě.

ÚTERÝ

Dnes dojdete k názoru, nebo poznáte, že některé věci mají skončit a nemusí vám to příliš líto. Buďto již dosloužily, nebo se hodí někomu jinému, pokud jde o vztahy obecně, můžete se rozloučit, byt pomyslně s lidmi, kteří vám již nic do života nepřinášejí.

I v pracovní oblasti se dnes budete s něčím, nebo někým loučit. Možná začnete toužit a snít po nové práci, možná vás napadne současnou kariéru ukončit a a vrhnout se na novou. V každém případě nelitujte, půjde vždy o nějaké lepší možnosti pro vás.

I ve vztahu může přijít dnes krize, nebo loučení. Zda to bude dobrá věc, nebo vás bude bolet, záleží jen na vás.

STŘEDA

Dnes se ve vašem okolí může pohybovat mladý a velice nečestný člověk, který vás bude využívat pro svůj prospěch, takže pozor.

Pokud ne, situace dne bude velice podobná, pozor na zneužívání a nečestné chování a to jak vaše vlastní, tak i vůči vám. Dnes můžeme hodně snít, plánovat budoucnost, ale měly bychom zůstat stát nohama na zemi. Přílišné snění a stavění si vzdušných zámků dnes k ničemu moc nebude. Pozor na to co dnes kde a komu řeknete, nebo uděláte. Každá věc, každá akce má své důsledky.

 

 

ČTVRTEK

Věci a naše sny, které jsme započali před nějakou dobou, se nám dnes mají začít uskutečnovat. Můžeme dnes také mít potřebu, nebo touhu po něčem novém. Po dobrodružství, vztahu, práci, novým posojům, nebo nových myšlenkách.

Den bude z tohoto hlediska velice pozitivní, ale musíme své činy kontrolovat, abychom do všeho nešli moc hrrrr. Pokud někteří lidé nejsou ochotni jít s vámi dál, trápí vás, nerespektují vás, je možná vhodný den k tomu, opustit je a jít dál.

 

 

PÁTEK

Dnes bude vše, jak má být. Vyřešíme nějakou zapeklitou událost, která nás může již delší dobu trápit, nebo byla svým způsobem nejistá.

Dnes budeme dbát hodně na spolupráci , komunikaci, budeme se snažit napravovat chyby.

V lásce dnes hrozí zamilování, usmíření, krok k nápravě našich problémů. Hlavně ženy dnes budou náchylné na prudké vzplanutí, takže pokud se chcete tomuto zážitku z rozumových důvodů vyhnout, raději stravte neděli doma s partnerem, či manželem.

K dětem a rodičům dnes buďme tolerantnější,nestůjme si za svým za každou cenu, budou rádi.

SOBOTA A NEDĚLE

O víkendu můžeme podléhat iluzím a smyšlenkám. Snažte se tedy jednat racionálně a pokud se vaše iluze nebudou přímo týkat vašich snů a plánů do budoucna, raději s nimi opatrně.

V pracovní oblasti si  dejte pozor na kolegy, mohli by nějak mlžit a snažit se své problémy hodit na vaše záda. Vyjasněte si pracovní situaci a nenechte se nikým obalamutit.

I ve vztazích budete  mít na nose růžové brýle a budete mít sklony k tomu, být až příliš tolerantní. Je to dobře?

Další věcí, kterou se můžeme v tyto dny zabývat jsou volby. Můžeme přemýšlet o tom, jakou cestu zvolit dál napříč všemi oblastmi života. U někoho to můžou být vztahy, u jiného práce… V podstatě ale platí to, že to jak se rozhodneme, je pro nás tou nejlepší volbou, jakou můžeme v současné době a dané situaci udělat.

Napsat komentář