Týdenní výklad na týden 7.5.- 13.5.

PONDĚLÍ

Tento den bude dnem, kdy budete muset udělat nějaké rozhodnutí, do kterého se vám moc nebude chtít a které vás přivede do nejistoty, který vám přijde zatěžko udělat, protože za sebou necháte něco, na čem lpíte a co jste měli rádi.

Možná půjde třeba i o to, že si přiznáte svou chybu, kterou jste udělali a srovnáte se s ní. Dnes byste měli ukončit a zbavit se všeho, co již není funkční a co vám již neslouží. Může jít jen o věci, ale také možná o vztahy s lidmi, kteří vám již nic nedávají. Dejte si pozor na vztahy s lidmi, kteří vás „vysávají“

 

ÚTERÝ

Dnes pozor na špatná rozhodnutí, která mohou uškodit vám i ostatním. Může docházet ke zneužívání životních situací i zúčastněných lidí. Vaši blízcí se vás pokusí nějak omezit a i vy si dejte pozor, abyste je svým chováním neomezovali. Dnes tedy zkrátka bude den, kdy  bude bojovat dobro se zlem, tak se připravte.

Omezení se může týkat i vašeho zdraví, tudíž jestli dnes něco zabolí, okamžitě vyhledejte lélkaře, alespoň pro prevenci.

 

 

STŘEDA

Ve středu týdne vás čeká nějaká společenská událost, oslava, či radostné setkání. Pokud budete cestovat, půjde o vydařenou a spokojenou cestu. Den bude vcelku radostný, se šťastným průběhem a nábojem. Pokud máte nějaké potíže, dnes by měly s největší pravděpodobností skončit.

Ve vztazích dnes půjde o harmonický den, kdy si s partnerem k sobě můžete nalézt příznivější a hezčí postoj, tudíž byste měli oba této šance využít k prohloubení vztahu. Můžete plánovat svatbu, nebo jiné šťastné rodinné oslavy.

Pozor na pomíjivá shledání a vzplanutí, dnes k nim budete mít také sklony.

ČTVRTEK

Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí.  Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.

Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.

V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.

Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

PÁTEK

Dnešní den může být dnem „strádání , nedostatku a nouze“. Půjde však jen o přechodné období, které má občas snad každý.

V práci to dnes také nebude nic moc, takže nezbývá než tento den nějak přežít. S penězi raději dnes moc neriskujte, nesázejte, neinvestujte, nekupujte drahé dary, je zde riziko ztrát.

I vztahy dnes přijdou zkrátka, můžeme se cítit osamocení, nebo i nemilovaní, ale do rána vše přejde.

 

 

SOBOTA

Dnešní den nebude zřejmě probíhat moc vesele. Může vás přepadnout splín, špatná nálada, nebo smutek. Na druhou stranu karty doporučují postupně krok za krokem dělat věci, kterých se bojíte, do kterých se vám nechce, nebo dokonce řešit ty věci, které vám špatnou náladu způsobují. Takže je nutné uznat, že splín a trápení jsme si způsobili sami a nemá smysl házet vinu na druhé.

V práci to dnes pro vás nebude vypadat moc růžově, můžete zmatkovat a dělat chyby, proto raději dnes postupujte pomalu a kontrolujte po sobě vše, co jde. Může docházet i k šikaně na pracovišti, takže se nedejte. Mnozí z vás mohou uvažovat i o odchodu, což byste však měli dobře promyslet, a protože se problémy sami nikdy nevyřeší, bude potřeba opravdu jednat. Pozor také na finanční ztráty způsobené naší tvrdohlavostí, nebo spojené s nějakým podvodníkem.

Ve vztazích si dnes také budete dělat nějaké starosti a nemusí jít vždy jen o starosti s partnerem, ale také například o starosti v rodině, či s dobrými přáteli. V partnerství může být cítit tvrdohlavost jednoho z partnerů. Karta často ukazuje na rozpad vztahu.  Takže dnes očekávejme a připravme se na konflikty, spor a špatné zprávy. Náš chybný postoj a pohled na věc, mstění se za své neúspěchy, to bude věc, které bychom se dnes měli vyhnout.

NEDĚLE

Dnes bychom měli raději vyčkat s jakýmkoliv rozhodnutím, bude to moudrý postoj. Využijte ho pro znovupromyšlení vaší situace, nesnažte se reagovat ukvapeně a dělat rychlé závěry.

To platí nejvíce ve vztazích, kdy  budeme mít tendence rychle odsuzovat a zbrkle reagovat.

V pracovní oblasti si zachovejte svou svébytnost, stůjte si za svými názory, není třeba zbytečně uhýbat. Pokud budete mít možnost, konzultujte dnes své pracovní záležitosti s nějakým odborníkem, jeho názor vám pomůže v dalším postupu.

Napsat komentář