Týdenní výklad na týden od 30.7.-5.8.

PONDĚLÍ

Dnes bude situace, nebo vztah plný klamů a podvodů.

Pocítíte dnes jistou opozici vašich plánů a zájmů, která vychází ze skrytých pramenů.

Dnes není dobré lpět na současných okolnostech.

Pokuste se odhalit, co anebo kdo jde proti vám, budete se tak umět lépe bránit.

Je možné, že vám dnes děti zalžou, nicméně než trest, bude vhodnější najít příčinu jejich lhaní.

 

ÚTERÝ

Pro dnešní den Vám karty radí, abyste přijali svou zodpovědnost a vše si kriticky ověřili a moudře a uvážlivě rozhodli s vědomím, že nakonec sklidíte to, co si zasloužíte.

V práci dnes jednejte férově, snažte se dobře udělat to co udělat máte. Různé obcházení povinností se dnes nevyplatí.

Ve vztazích pro vás dnes bude důležitá férovost a vyváženost, což může být pro partnera třeba trochu problém. Nicméně se snažte si dnes ujasnit, o co vůbec ve vašem vztahu doopravdy jde, co je pro vás důležité a podle toho postupujte dále.

 

STŘEDA

Výborný den pro finance a věci týkající se hmoty. Poznáte trvalé hodnoty a jistoty. Vaše bohatství se může týkat i vašeho vyššího poznání člověka usilujícího o vyšší cíle.

Můžete se pokusit o nové cíle  v pracovní oblasti, nebo i v oblasti partnerské.

Vaše zdraví se bude v tomto týdnu zlepšovat, což byste měl pocítit.

Tento týden tedy dosáhnete hmatatelného fyzického i materiálního pohodlí. Navíc budete mít schopnost realizovat své cíle a představy.

Pokud se dnes s někým spojíte, půjde o šťastná a dlouhodobá spojení dvou lidí jak v osobním, tak třeba i profesním životě.

 

ČTVRTEK

Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí.  Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.

Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.

V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.

Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

 

PÁTEK

I dnes budete prožívat velice šťastný a naplněný den. Karta pro dnešní den naznačuje, že dosáhnete svého cíle, ať již jde o cokoliv. Budete mít radost a nové naděje.

V pracovní oblasti, ve věcech, které musíte udělat, i dyby šlo o denní povinnosti, budete mít dnes také šťastnou ruku, vše půjde samo a hladce.

To se bude týkat i vztahů obecně, jak s partnerem, tak i s ostatními členy rodiny.

Budete se dnes zkrátka cítit dobře tam, kam patříte.

 

SOBOTA

Dnes si máme uvědomit, že za každou událostí stojí nějaký vyšší vliv.
Budeme komunikativní, rozhovory nám dnes nebudou činit výrazné potíže, hlavně při nich musíme zůstat sami sebou, přetvářka a neupřímnost se nám dnes moc nevyplatí.
V práci budeme praktičtí, dařit se dnes bude obchodům i finančním transakcím. Dát pozor bychom si však měli na posměšky a znevažování a to jak směrem od nás, tak směrem k nám.
Ve vztazích dnes nezadaní mohou být úspěšní a potkat své vyvolené. Ve stálých vztazích dnes nedojde k žádnému vývoji, spíše půjde o zvyk a setrvačnost.

 

NEDĚLE

Hlavním tématem dne bychom měli být my sami. Po praktické stránce to znamená odpočinek formou, která nás uspokojuje, zajít si na nákupy, masáž, k holiči atd.. Opravdu se dnes pokuste alespoň chvilku věnovat sami sobě, nebo svému rozvoji.

V pracovní oblasti dnes budeme mít skvělé nápady, které by neměl být problém uvést do praxe, dařit se bude obchodu a peněžním transakcím.

Dnes by se nám také mohla přihodit doslova šťastná náhoda, která by nás mohla posunout blíže k dosažení našeho pocitu štěstí.

Na druhou stranu si dnes dejte pozor na moc a sílu uplatňovanou navenek, nebuďte dnes, zvláště vůči dětem příliš kategoričtí. Nezesměšňujte, neposmívejte se, nebuďte nečestní, to by nebylo dobré.

Stále ale platí, pokud chcete být spokojení, spoléhejte i dnes především na sebe, pak nebudete zklamáni.

 

Podrobnější výklad najdete denně na FB, nebo ve formě videa na Youtube

 

Napsat komentář