TÝDENNÍ VÝKLAD OD 11.-17.7.

PONDĚLÍ

1Dnešní den nám dá šanci učinit moudré a osvobozující rozhodnutí, založení více na rozumu, než citech.
Po pracovní stránce nám dnes nebude chybět sebevědomí, takže každý, kdo má v práci, nebo s ní nějaké problémy a pokud si dokáže zachovat odstup, bude nalézat výborná řešení, bude dobrý u pohovorů, úspěšný při odesílání svých nabídek. Dnešnímu dni vládne rozum a tak ho využijme pro svůj vzestup.
Ve vztahu budou dnes platit jasná pravidla, upřímnost, někde ale možná i chladná atmosféra.Na druhou stranu ale eso mečů ukazuje i na velkou vášeň a touhu a s nimi spojenou žárlivost

 

Nech každou duši jít svou vlastní cestou.

ÚTERÝ

2Dnešní den budou provázet rozporuplné myšlenky a pochybnosti o našich rozhodnutích.
Neuvidíme dobře co a jak půjde dál, mnohé přepadne i bezradnost a bezútěšnost. Neuslyšíme ani svůj vnitřní hlas, který by nás měl vést dál.
Nevadí, nepůjde o dlouhé období a tak musíme doufat a věřit, že zítra již bude zase lépe.
V práci a pracovních věcech dnes budeme v krizi, nebude se nám nic chtít řešit a tak snad bude lépe, když uděláme jen to nejnutnější a zbytek odsuneme na lepší den.
To samé platí i pro vztahy-přežijte dnešek .

 

Nic v mém světě se neděje náhodou.

STŘEDA

14Den, kdy se uplatní a projeví naše nadání. Karta hovoří nejen o tom, že jsme plni citu a emocí, které budou dnešní den ovliňovat, ale že budeme také tvůrčí, což se může projevit různými způsoby, od přestavění nábytku třeba po namalování obrazu. Svou intuici, cit a nadání můžeme projevit i v osobních vztazích, kde se fantazii opravdu meze nekladou. Užijte si tento hezký a citlivý den.

Král pohárů, jako karta taková, ukazuje i to, že nad námi bdí i duše našich zemřelých blízkých, máme tedy i podporu shora.

 

 

V každém okamžiku se rozhoduješ kým jsi a budeš. Tvůj život je vždycky výsledkem tvých myšlenek.

ČTVRTEK

3Dnes získáte významné a cenné zkušenosti a pomyslně s nimi dosáhnete jakéhosi vrcholu.Půjde však o pevný základ, který vám dá jistotu a pevnost vašeho dnešního dne.
V práci dnes jste na pevné půdě, nic hrozného by se nemělo stát.
Pokud žijete sama, nebo jste měli s partnerem problém, dnes je vhodný den k tomu, váš vztah obnovit, či jinak urovnat.
Pozor dnes na přílišnou námahu, neopatrnost-mohli byste něco ztratit. Pozor také na cizince, nebo lidi o kterých nevíte, co si o vás myslí. Nezačínejte nic nového.

 

 

To, co vám připadá jako trest, není ničím jiným než působením přírodních zákonů.

 

PÁTEK

4Dnes se můžeme začít nudit, obzvláště, pokud nám vše klape. Takže pozorna vnitřní nespokojenost, která může vyústit v přejídání se, opíjení se, sebelítost, zaobíráním se křivd z minulosti. 

Najděte si dnes raději nějakou lepší zábavu, než se utápět v nudě a negativní náladě. Mohli bychom tyto své splíny přenášet na své okolí a spustit tím kolotoč nespokojenosti, či výčitek. To se raději dejte do nějaké práce, nebo si vyražte na výlet…nebo cokoliv jiného.

 

 

Vaše názory vám brání prožívat radost a vaše očekávání vás činí nešťastnými.

 

SOBOTA

9Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí. Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.
Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.
V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.
Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

Nejkrásnějším okamžikem pro Boha je chvíle, kdy si uvědomíš, že žádného Boha nepotřebuješ.

 

NEDĚLE

13Dnes budete vesměs podnikaví, sebevědomí, dynamičtí, snadno se nadchnete pro nové věci, budete schopni motivovat a vést druhé.
V pracovní oblasti dnes váš den ovlivní buď vaše nadřízená, nebo pokud podnikáte, budete mít hlavní slovo ve změnách, které byste měla udělat. I v této oblasti buďte iniciativní, možná snaživá, v každém případě si uvědomte své šance a využijte jich.
Ve vztazích obecně dnes budete vzorem jak pro děti, tak si něčím získáte i obdiv vašeho partnera.

Co by teď udělala láska?

 

Potřebujete výklad, radu, náhled na vaši situaci? Objednejte se ke mě na výklad přes Skype, nebo telefon, neprobereme jen jedno téma, ale vše, co vás zajímá.

Napsat komentář