TÝDENNÍ VÝKLAD OD 14.- 20.11.

17PONDĚLÍ

Dnešní den bude velice pozitivní, dokonce snad i šťastný. Večer se budete cítit daleko lépe než ráno, kdy můžete mít obavy, že věci neproběhnou zrovna podle vašeho přání.

Po pracovní stránce, obecně, se vám dílo bude dařit, práce půjde od ruky, povede se něco pěkného.

Ve vztahu se vám může otevírat nová budoucnost, věci se dnes dají do pohybu tím správným směrem, takže se nebojte popřípadě i řešit nějaké případné problémy.

Dnes si užívejte, radujte se, jděte do společnosti, na zábavu…

V mém světě se nic neděje náhodou.

 

8ÚTERÝ

Dnešní den je o nejistotě. Nebudete vědět, co máte dělat, kam se ale i v životě ubírat dál.

Možná se chcete ještě zdokonalovat, něco nového se učit nebo dělat. Nicméně tu jsou vlivy, které vám to nedovolují.

Dnešní den raději přijmete ale to, co je vám dáno, než abyste vyvinuli nějaké úsilí získat to, co opravdu chcete.

Překonejte to a uvidíte, že se vám to v budoucnu vrátí.

Doopravdy si přeji to, co ty si doopravdy přeješ. Nic jiného a nic víc.

 

2STŘEDA

Dnes se snažte o změny, je potřeba si uvědomit, že pohyb věcí je základem pro vývoj našich událostí. To platí hlavně v pracovní oblasti. Nemá smysl naříkat, že nám šéf nepřidá, když si o to neřekneme. A tak to je dnes se vším, vyviňte aktivitu a dostane se vám výsledku.

Jinak v pracovní oblasti dnes můžeme dosáhnout dlouho očekávaných změn a cílů. Zvláště po materiální a finanční stránce dnes hrozí nebezpečí lenochům a nerozhodným lidem.

I ve vztazích se pokuste mluvit o změnách a nečekejte raději, že váš partner jaksi sám odtuší, co byste chtěli změnit.

Hned po nenávisti jsou starosti tou nejhorší duševní aktivitou.

 

10ČTVRTEK

Další spokojený a klidný den v tomto týdnu. Dnes se připravme na Šťastný průběh rodinných záležitostí, ale i věcí spojených s očekáváními. Ty by se měly naplnit. Ale pozor, jak v dobrém, tak i ve špatném slova smyslu, takže raději očekávejte jen to dobré.

Pozor si jen dejme na nespokojenost pramenící z nudy a z neměnných situací. Pokuste se oživit vztahy, práci i ostatní rutinu se kterou se denně setkáváte.

Pokud dnes někdo začne vztah, ožení se, nebo se zamiluje, mělo by jít o dlouhodobou a životní záležitost.

Vaše soustředění se na druhého- Vaše posedlost druhým- je příčinou neúspěchu vašich vztahů.

 

5PÁTEK

Zklamání, špatná nálada, nezdar, to vše spojené s druhou osobou ale spíše jako důsledek předchozího špatného jednání nás samotných.

V práci dnes hrozí nesplněné sliby vedoucích, nebo kolegů. Pomluvy a intriky na pracovišti také nebudou výjimkou. Pozor na odhalení nějaké vaší chyby, kterou jste udělali.

Dnes není vhodná doba pro investice, takže pozor na peněžní transakce, hrozí ztráty. V rodinách dnes mohou nastat spory o peníze.

Ve vztahu dnes dojde k ukončení něčeho, co již dávno mělo skončit. U některých půjde o ukončení vztahu samého.

Hledáte nový svět? Nehledejte ho, začněte ho tvořit.

 

14SOBOTA

Dnes pozor, věci budou mít tendence se provalit na povrch a to jak v dobrém, tak i horším slova smyslu. Dnes vás čekají nečekané situace a zvraty, změny budou přicházet sami od sebe. Pozor ale také na poslední kapky, kterými přetékají poháry. Dnes tedy raději nepřehánějte, mohla byste se dostat do nenadálých potíží. Dnešní den může nějak ovlivnit hnědooký brunet, nebo i zrzek, stíhlý muž.

Co by teď udělala láska?

 

14NEDĚLE

Dnešní den budete sebevědomí, protože máte velké šance na prosazení svých zájmů.

V pracovní oblasti využijte plně sebevědomé a přesvědčivé vystupování, podnikavého duch a silou motivaci. Máte dnes organizační talent, takže veškerý zmatek na pracovišti v pohodě zvládnete.

Ve vztazích se dnes snažte ukázat svou šlechetnost a velkorysost, to, že jste na váš vztah pyšní. Pokud jste nezadaní, máte velkou šanci najít dnes partnera silného a přitažlivého.

Často opakované slovo se stane Vaší fyzickou realitou.

Napsat komentář