Týdenní výklad od 14.- 20.5.

PONDĚLÍ 

XIV.mírnost

Okolní podmínky dnes budou znemožňovat dosažení vašeho vlastního cíle. Budete proto frustrovaná a netrpělivá, co se týče rychlosti sledu  událostí, kterou okolnosti diktují.

Nedostatek trpělivosti dnes bude mít za následek špatná rozhodnutí. Pokuste se zaujmout více nezaujatý postoj, můžete tak vytvořit lepší podmínky pro průběh dnešního dne. Pro závažná rozhodnutí vyčkejte na lépe naladěné dny.

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚTERÝ

Dnes bude poklidný a stabilní den. Máme si však uvědo

mit své jistoty a vážit si jich.

V pracovní oblasti dnes výborný den, můžete se cítit bezpečně, ať již půjde o cokoliv. Pozor však na spěch a na svou intuici, tu byste dnes měli určitě uposlechnout a neodsouvat ji na druhou kolej. 

Ve vztazích dnes máte dar obohatit osoby kolem vás, třeba jen tím, že si všimnete něčeho, co jste doposud přehlíželi.

Vše máte možnost dnes stmelit a dát dohromady.

 

 

STŘEDA

Dnešní den budete sebevědomí, protože máte velké šance na prosazení svých zájmů.

V pracovní oblasti využijte plně sebevědomé a přesvědčivé vystupování, podnikavého ducha a silnou motivaci. Máte dnes organizační talent, takže veškerý zmatek na pracovišti v pohodě zvládnete.

Ve vztazích se dnes snažte ukázat svou šlechetnost a velkorysost, to, že jste na váš vztah pyšní. Pokud jste nezadaní, máte velkou šanci najít dnes partnera silného a přitažlivého.

 

 

 

ČTVRTEK

Dnes dojdete k názoru, nebo poznáte, že některé věci mají skončit a nemusí vám to být příliš líto. Buďto již dosloužily, nebo se hodí někomu jinému. Pokud jde o vztahy obecně, můžete se rozloučit, byt pomyslně s lidmi, kteří vám již nic do života nepřinášejí.

I v pracovní oblasti se dnes budete s něčím, nebo někým loučit. Možná začnete toužit a snít po nové práci, možná vás napadne současnou kariéru ukončit a a vrhnout se na novou. V každém případě nelitujte, půjde vždy o nějaké lepší možnosti pro vás.

I ve vztahu může přijít dnes krize, nebo loučení. Zda to bude dobrá věc, nebo vás bude bolet, záleží jen na vás.

 

PÁTEK

Dnešní den by měl být velice šťastný a významný. Velké příležitosti se nám naskytnou ve všech oblastech a v mnohých z nich nalezneme své uplatnění. Pochopení, důležitá informace a cesta do vlastního nitra mohou být součástí dnešního dne.

V otázkách pracovních dnes budete na velice dobré cestě k tomu uspět. Znovu najdete a hlavně uvidíte svůj cíl, a získáte jasnou představu, jak ho dosáhnete. Nečekané příležitosti, které vám dnes mohou vstoupit do života bude potřeba využít a nepropásnout je.  Dařit se bude vztahům s kolegy, dobře půjdou obchody, dlouhodobé plány a projekty. Kdo má dnes nějakou zkoušku, měl by také uspět.

Ve vztazích dnešní karta naznačuje prožití velké lásky a to jak pro stávající vztahy, tak i pro vztahy nové a nová zamilování. Setkání s osudovou osobou nám může změnit život. Budeme mít také dobré okolnosti k tomu pomáhat někomu, kdo na tom není tak dobře jako my.

SOBOTA

Dnes především v osobních vztazích budou panovat problémy a neshody.

Pozor na vstup nového člověka do vašeho života, dlouho by tam nepobyl a mohl by napáchat poměrně velkou škodu.

Pozor také na stres a vyčerpání, budete se vše snažit dělat rychle, ale nepozorně.

Dnes díky tomu hrozí i nehody a pády.

Buďte opatrnější i na vaše děti, se kterými hrozí dnes také spory.

Dnes raději ani nesportujte.

 

 

NEDĚLE

Dnes bychom měli raději vyčkat s jakýmkoliv rozhodnutím, bude to moudrý postoj. Využijte ho pro znovupromyšlení vaší situace, nesnažte se reagovat ukvapeně a dělat rychlé závěry.

To platí nejvíce ve vztazích, kdy  budeme  mít tendence rychle odsuzovat a zbrkle reagovat.

V pracovní oblasti si zachovejte svou svébytnost, stůjte si za svými názory, není třeba zbytečně uhýbat. Pokud budete mít možnost, konzultujte dnes své pracovní záležitosti s nějakým odborníkem, jeho názor vám pomůže v dalším postupu.

Napsat komentář