TÝDENNÍ VÝKLAD OD 22.-28.8.

PONDĚLÍ

14Dnes pozor, věci budou mít tendence se provalit na povrch a to jak v dobrém, tak i horším slova smyslu.
Dnes vás čekají nečekané situace a zvraty, změny budou přicházet sami od sebe.
Pozor ale také na poslední kapky, kterými přetékají poháry.
Dnes tedy raději nepřehánějte, mohli byste se dostat do nenadálých potíží. Dnešní den může nějak ovlivnit hnědooký brunet, nebo i zrzek, štíhlý muž.

Máš právo na radost.

 

3ÚTERÝ

Dnešní den se Vaše záležitosti budou vyvíjet velice příznivě a to ve všech směrech. Něco se vám podaří zdárně dokončit, dodělat, dovršit a vy budete spokojení a šťastní.
Co se týče obchodů a peněz, dnes budete mít slibný den pro investice. Můžete zkusit i vsadit.
Ve vztazích obecně dnes máte důvod ke spokojenosti. Komunikace mezi vámi a vašim nejbližším okolím bude snadná a harmonická. Je možné, že se dnes dozvíte nějakou radostnou událost.

Nemáš žádné závazky, jen příležitosti.

 

1STŘEDA

Hlavním tématem dne bychom měli být my sami. Po praktické stránce to znamená odpočinek formou, která nás uspokojuje, zajít si na nákupy, masáž, k holiči atd.. Opravdu se dnes pokuste alespoň chvilku věnovat sami sobě, nebo svému rozvoji.
V pracovní oblasti dnes budeme mít skvělé nápady, které by neměl být problém uvést do praxe, dařit se bude obchodu a peněžním transakcím.
Dnes by se nám také mohla přihodit doslova šťastná náhoda, která by nás mohla posunout blíže k dosažení našeho pocitu štěstí.
Na druhou stranu si dnes dejte pozor na moc a sílu uplatňovanou navenek, nebuďte dnes, zvláště vůči dětem příliš kategoričtí. Nezesměšňujte, neposmívejte se, nebuďte nečestní, to by nebylo dobré.
Stále ale platí, pokud chcete být spokojení, spoléhejte i dnes především na sebe, pak nebudete zklamáni.

Hledáte nový svět? Přestaňte jej hledat. Začněte ho tvořit.

11ČTVRTEK

Dnešní den budete mít poklidný, harmonický s romantickou atmosférou.
V pracovní oblasti se dnes uvolněte a užívejte si přiměřeného poklidu. Pokud jste měli poslední dobou stres a fofr, dnes to nedopusťte, uvolněte se a užívejte poklidu tohoto dne.
Ve vztahu to dnes má být příjemné a milé. S partnerem budete vzájemné harmonii. Pokud partnera nemáte, dnes byste mohli toho pravého někde potkat.

Nemilujete-li sami sebe, nemůžete milovat druhé.

 

5PÁTEK

Dnešní den budeme hnáni touhou dosáhnout svých cílů a od toho se také dnešní den bude odvíjet. Budeme moudře uplatňovat již nabyté zkušenosti, budeme umět lehce dávat druhým to, co jim patří.
V pracovní oblasti dnes tedy naše snaha bude korunována oceněním a úspěchem pokud jste doposud šli vytrvale za svým cílem.
Pro někoho si ale osud přichystal i nepříjemné změny, jejichž cílem je však náš vývoj a tak pokud se zachováme aktivně, vše se v dobré obrátí.
Ve vztazích dnes máme možnost vše tak nějak urovnat, vyřešit spory, napravit situace.

Co děláš pro sebe, děláš pro druhé. Co děláš pro druhé, děláš pro sebe.

 

2SOBOTA

Dnešní den budou provázet rozporuplné myšlenky a pochybnosti o našich rozhodnutích.
Neuvidíme dobře co a jak půjde dál, mnohé přepadne i bezradnost a bezútěšnost. Neuslyšíme ani svůj vnitřní hlas, který by nás měl vést dál.
Nevadí, nepůjde o dlouhé období a tak musíme doufat a věřit, že zítra již bude zase lépe.
V práci a pracovních věcech dnes budeme v krizi, nebude se nám nic chtít řešit a tak snad bude lépe, když uděláme jen to nejnutnější a zbytek odsuneme na lepší den.
To samé platí i pro vztahy-přežijte dnešek  🙂 

V každém okamžiku se rozhoduješ, kým jsi a budeš. Tvůj život je vždy výsledkem tvých myšlenek.

10NEDĚLE

Dnešní den se pokusíte přirozeně ukončit to, co má být ukončeno, co nám již neslouží, či škodí.
Na jednu stranu se vám to může jevit jako brutální akt, zásah do vašeho života, z jiného úhlu pohledu však může jít o osvobozující záležitost.
V práci to dnes můžete mít nahnuté, takže pozor na konflikty a zbytečné chyby. Buďte velice opatrná na postupy ale také jednání s kolegy, či nadřízenými. Dnes je opravdu rizikový den, kdy se může stát cokoliv.
Ve vztazích také hrozí náhlé konce, ale opět může jít třeba jen o ukončení období krize, čo dusna mezi partnery. I v této oblasti dejte pozor a příliš neriskujte.

Očekávání ničí vztahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*