TÝDENNÍ VÝKLAD OD 24.-30.10.

7PONDĚLÍ

Dnes budete vystaveni závisti, nepřízni, nebo jiným formám nějakého útoku. Budete muset odvážně obhajovat své postoje a názory. Budete mít však výhodnou pozici, tudíž byste se měli uhájit, pokud jsou vaše postoje správné.
V práci vám někdo tzv. bude dnes podřezávat větev, takže buďte opatrní, ostražití a nenechte se nahnat do věcí, se kterými nesouhlasíte.
Ve vztahu máte sice dnes jasno, ale není vyloučeno, že i zde si budete muset obhajovat svá ano, či ne.

Zkuste se vyhnout nerozhodnosti, pochybnostem a váhavosti. Neotálejte s věcmi, které máte udělat. Pozor na ztráty vašich věcí.

 

14ÚTERÝ

Dnešní den bude v příjemných energiích. Lidé kolem vás se budou dle svých možností snažit o to jednat čestně a spravedlivě, využijte toho-samozřejmě v dobrém :).

Vztahy by dnes měli fungovat dobře, najdete s partnery společnou řeč. Pro nezadané je tu možnost nalézt, nebo se setkat s někým, kdo vás okouzlí, tak mějte oči otevřené. 

 

 

3STŘEDA

Dnes získáte významné a cenné zkušenosti a pomyslně s nimi dosáhnete jakéhosi vrcholu.Půjde však o pevný základ, který vám dá jistotu a pevnost vašeho dnešního dne.
V práci dnes jste na pevné půdě, nic hrozného by se nemělo stát.
Pokud žijete sami, nebo jste měli s partnerem problém, dnes je vhodný den k tomu, váš vztah obnovit, či jinak urovnat.
Pozor dnes na přílišnou námahu, neopatrnost-mohli byste něco ztratit. Pozor také na cizince, nebo lidi o kterých nevíte, co si o vás myslí. Nezačínejte nic nového.

7ČTVRTEK

Dnes se nám dostane nějakého poučení, rady, nebo varování. Neberme to na lehkou váhu. Můžeme dostat i nějakou důležitou zprávu, na kterou jsme již čekali. 

Od kolegů jsou možné pomluvy, či „dobré rady“, na které si dejte pozor.

V partnerství obecně může docházet ke sporům, či dočasným nezdarům a konfliktům.

 

 

1PÁTEK

Dnešní den by měl být velice šťastný a významný. Velké příležitosti se nám naskytnou ve všech oblastech a v mnohých z nich nalezneme své uplatnění.
V otázkách pracovních dnes budete na velice dobré cestě k tomu uspět. Dařit se bude vztahům s kolegy, dobře půjdou obchody, dlouhodobé plány a projekty. Kdo má dnes nějakou zkoušku, měl by také uspět.
Ve vztazích dnešní karta naznačuje prožití velké lásky a to jak pro stávající vztahy, tak i pro vztahy nové a nová zamilování.

 

 

9SOBOTA

Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí. Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.
Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.
V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.
Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

 

10NEDĚLE

Dnes bude poklidný a stabilní den. Máme si však uvědomit své jistoty a vážit si jich.
V pracovní oblasti dnes výborný den, můžete se cítit bezpečně, ať již půjde o cokoliv. Pozor však na spěch a na svou intuici, tu byste dnes měla určitě uposlechnout a neodsouvat ji na druhou kolej.
Ve vztazích dnes máte dar obohatit osoby kolem vás, třeba jen tím, že si všimnete něčeho, co jste doposud přehlížela.
Vše máte možnost dnes stmelit a dát dohromady.

Napsat komentář