Týdenní výklad od 27.3.-2.4.2017

Od tohoto týdne si můžete objednat svůj týdenní výklad. Bude vyložený jen pro Vás, nebo osobu, kterou uvedete v objednávce. Cena výkladu je 99 Kč a objednat si ho můžete ZDE

2PONDĚLÍ

dnes se nám nebude chtít něco řešit. Většina raději bude „strkat hlavu do písku“ jen proto, aby byl udržen zdánlivý klid.
V práci dnes bude také neurčitá a nejasná pracovní situace. Možná byste chtěli dnes řešit pracovní úkoly jinak, podle svého, lépe, jenže budete chtít raději vyhovět druhým, a tak akci raději odložíte.
S partnerem byste si dnes měli jasně promluvit o tom, co kdo po kom chcete a proč. Pokud to nedokážete, nedivte se, že vás váš partner někdy nebere příliš vážně.

Karta hovoří i o odjezdu, nebo nepřítomnosti, která může způsobit překvapení a pocity smíšené smutkem. Může nás přepadnout i melancholie, bolest, ztráta víry, že vše zvládneme. Hádky, hněv i žárlivost jsou dalším tématem dvojky holí. Pozor na ztrátu peněz a selhání v manželství.

13ÚTERÝ

Dnes budete na vážkách a nebudete vědět, komu kolem vás věřit. Proto bude důležité, abyste ke všemu zaujala svůj postoj a nenechala se nikým ovlivnit.
Dnes je nutné se postarat o finanční a běžné záležitosti.
Možná se kolem vás bude pohybovat i nedobrá žena, která vám může způsobit ztrátu a proto pozor i na pracovní oblast, vše si dnes kontrolujte.
Dnes nedejte na „ dobře míněné rady druhých“ Dnes věřte především sama sobě.

Pozor na onemocnění a špatný zdravotní stav, starejte se více o sebe.Mnozí z nás dnes mohou zažít zradu, různé sváry, mohou se chtít pomstít. Velice těžké pak bude udržet svou pozornost u věcí, které musíme udělat.

4STŘEDA

Dnes hrozí pocity neklidu, protože budete chtít udělat hodně věcí najednou.
Vaše tělo vám však může říkat, že je třeba i čas pro odpočinek a relaxaci, což se může projevit i nemocí. Takže pozor, nezapomínejte i odpočívat a relaxovat.
Také se dnes můžete podvědomě bránit určitému rozhodnutí, do kterého se vám nechce, nicméně je jasné, že mu neutečete a že odklady nic nevyřeší.

Obecně byste měli změnit svůj pasivní přístup k vašemu životu ve všech oblastech a nezapomínejte hlavně také na sebe.

Karta upozorňuje i na to, že si máme hlídat své výdaje a více se zabývat domácí ekonomikou. Dejte si pozor na hamižnost a chamtivost, ta vás nikam nedovede. A aby nebylo jen zle, můžeme dnes pocítit sympatie k nějakému člověku, který nám vnese harmonii do našeho života.

11ČTVRTEK

Dnes se ve vašem okolí může pohybovat mladý a velice nečestný člověk, který vás bude využívat pro svůj prospěch, takže pozor.
Pokud ne, situace dne bude velice podobná, pozor na zneužívání a nečestné chování a to jak vaše vlastní, tak i vůči vám

Dnešní den prožijí hůře spíše mladí lidé, kteří jsou snadno ovlivnitelní. Jinak se bude projevovat chuť k tomu, věnovat se svým zálibám a koníčkům. Mnozí z nás i dnes pocítí sympatie, náklonnost, lásku, ale i připoutání. Všeobecně budeme atraktivní, budeme mít šarm, pokusíme se někoho svádět 🙂 Můžeme dostat pozvánku na nějakou příjemnou akci, můžeme slyšet i lichotky od někoho kolem nás.

 

9PÁTEK

Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí. Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.
Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.
V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.
Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

Dnes určitě zvítězíme nad svými nepřáteli, začneme realizovat své sny, bude se nám dařit. Získáme různé výhody a bude na nás, jak se k těmto šancím postavíme. Můžeme zažít i různá potěšení lásky, kde překonáme obtíže a zažehnáme krize a to, co bylo obtížně překonatelné. 

7SOBOTA

Dnešní den může naznačovat schopnost vyjít vpřed, schopnost se rozhodnout jak dál.
A to bude pro vás hlavním tématem tohoto dne.
Všechny věci a situace dobře zvažujte a snažte se za každou cenu najít cestu vpřed a neustrnout.
Z praktického hlediska dávejte pozor na nepříjemnosti při cestování a na lidi, kteří vás budou tlačit k nějakému rozhodnutí.
Dejte vždy na své pocity nenechte se ovlivnit, nebylo by to dobré.
Ve vztazích i práci dnes rozhodujte svým nejlepším svědomím a snažte se zvolit tu nejlepší cestu , nejlepší řešení.

Dnes se nám podaří překonat protivenství, dostane se nám pomoci v nouzi, dosáhneme pokroku. Pozor snad jen na naši aroganci a pýchu. Pýcha není dobrá vlastnost, dokáže nás velice ovlivnit a změnit naše srdeční rozhodování.

 

12NEDĚLE

bude dnem velkého pracovního nasazení, kdy ze sebe budeme chtít vydat vše.
Neděle bude energická a budete se setkávat se situacemi, které budou vyžadovat vaši velkou sebekontrolu. Na druhou stranu, pokud se budete ovládat podaří se vám podřídit události i lidi vašim cílům, aniž byste je tím poškodila.
Dnes ale budete také velice obětavá a schopná udělat spoustu věcí.
Ve vztazích dnes čekejte hezkou zprávu, milostný dopis, nebo nabídku k sňatku.

Dnes můžeme potkat svůdného a okouzlujícího milence, můžeme dostat návrh na partnerství, nebo pozvání na akci.Lidé kolem nás budou vstřícní, milí a budou nám vycházet vstříc. Bude stačit jen náš úsměv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*