TÝDENNÍ VÝKLAD OD 27.6.-3.7.

PONDĚLÍ

hvězdaDnešní den bude velice pozitivní, dokonce snad i šťastný. Večer se budete cítit daleko lépe než ráno, kdy můžete mít obavy, že věci neproběhnou zrovna podle vašeho přání.
Po pracovní stránce, obecně, se vám dílo bude dařit, práce půjde od ruky, povede se něco pěkného.
Ve vztahu se vám může otevírat nová budoucnost, věci se dnes dají do pohybu tím správným směrem, takže se nebojte popřípadě i řešit nějaké případné problémy.
Dnes si užívejte, radujte se, jděte do společnosti, na zábavu…

Vaše názory vám brání prožívat radost a vaše očekávánívás činí nešťastnými.

 

 

ÚTERÝ

4Dnešní den byste měla být přímočará, možná až přísná, pokud nechcete, aby vám vaše záležitosti přerostly přes hlavu. Zaměřte se dnes především na uskutečňování svých cílů.
V pracovní oblasti je třeba mít jasný koncept a být důsledné, obzvláště, pokud máte podřízené, pokud ne, platí to pro vás.
Ve vztahu dnes není den vhodný na flirtování, či nějaké románky, zřejmě by se vám nezadařilo a proto dejte přednost klidu ve vztahu současném.

Žehnej každému člověku a každé zkoušce a děkuji za ně.

 

STŘEDA

IMG_20160205_0001Dnes bude den, kdy budete pod jistým tlakem. Vynoří se síly, které vyvolají nečekanou a náhlou reakci, která povede mnohdy až k výbuchu.
Zaměřte se tedy na vyhrocené situace a snažte se je řešit v klidu a s rozmyslem, vyhněte se unáhleným výbuchům a pocitům, že vám chce někdo ublížit. Problémy jiných, nejsou vaše problémy a to je hlavní téma dnešního dne.
Očekávat můžeme i náhle se vynořívší problémy, tudíž bude potřeba rychle a odvážně reagovat na takové situace.
Pozor na milecké vztahy, mohly by dnes přinést dalekosáhlé nepříjemnosti.

Tvá nespokojenost a úzkost pocházejí z toho, že neposloucháš svou duši.

 

ČTVRTEK

6pentakleDnešní den bude v rovnováze mezi braním a dáváním. POKUD NE, JE NĚCO ŠPATNĚ. Ochotně a velkoryse dnes budete pomáhat, ale pomoci se také můžete dočkat, pokud ji budete potřebovat.
Také dnes můžete získat nějaké peníze, nebo dárek.
V pracovní oblasti to, co máte dnes v plánu se vám vyplatí, pracujte na tom. Ke kolegům buďte tolerantní a velkorysá.
Ve vztazích máte před sebou skvělý den, takže buď budete s partnerem v pohodě, pokud nemáte, můžete dnes toho pravého poznat.

Svou spásu najdete ve svém jednání, nikoliv v jednání druhých.

 

PÁTEK

5holeDnes bude den, kdy budete skvěle vycházet s druhými lidmi a budete se cítit v jejich společnosti velice dobře. Des mezi vámi bude probíhat vzájemná výměna dobré energie.
V pracovní obalsti však dnes pocítíte závist, pomluvy, či nepřátelství. Najděte si v kolektivu člověka, o kterém víte, že drží s vámi a více se k němu přimkněte, určitě vám pomůže tato okolnosti překonat.
Ve vztazích je dnes čas na to, abychom si uvědomili svou sounáležitost s naší rodinou a pokusili se dát vztahy dohromady. Problémy které dnešní den přines, se budou řešit poměrně dlouho, ale nakonec vše dopadne velice dobře.
Mělo by vám také skončit období samoty.

Máš právo na radost.

SOBOTA

IMG_20160205_0013Pozor na vyčerpání a špatné hospodaření s energií.
Dnešní den bude naplněn úspěchem a ziskem v jakékoliv oblasti vašeho života. Dnes máte dosáhnout svých cílů, začít pracovat na úspěšných věcech,
Den tedy bude radostný, ale také byste se měla vyvarovat zbytečné touhy něco si dokazovat. V práci dnes bude také velice hezký a příjemný den, můžete požádat nadřízené o cokoliv, pokusí se vám vyjít vstříc. Pokud hledáte novou práci, dnes byste neměla promarnit vaše příležitosti. Pusťte se do nových projektů, nových plánů a využijte plně příležitostí k vaší seberealizaci a postupujte při tom velkoryse a odvážně.
I ve vztazích se nám bude dařit, s partnerem i dětmi si budete rozumět a nemělo by docházet k žádným mimořádným událostem.

Nech každou duši jít svou vlastní cestou.

 

 

NEDĚLE

6holeDnes dojde ke zpoždění a průtahům, které může negativně ovlivnit dnešní den.
Strach z porážky, nebo neúspěchu dnes může ovlivnit vaše rozhodnutí, ale i běžnou denní činnost.
Zamyslete se, zda si strach nezpůsobujete sama svým postojem, nebo špatným očekáváním.
Dnes hrozí zaspání, pozdní příchody, pocity prohry.

Nesnažte se zjistit čím jste, ale stát se tím, kým chcete být.

 

 

Přeji hezký týden, Svatava

Napsat komentář