Týdenní výklad od 28.11.-4.12.

11PONDĚLÍ

Pro dnešní den Vám karty radí, abyste přijali svou zodpovědnost a vše si kriticky ověřili a moudře a uvážlivě rozhodli s vědomím, že nakonec sklidíte to, co si zasloužíte.
V práci dnes jednejte férově, snažte se dobře udělat to co udělat máte. Různé obcházení povinností se dnes nevyplatí.
Ve vztazích pro vás dnes bude důležitá férovost a vyváženost, což může být pro partnera třeba trochu problém. Nicméně se snažte si dnes ujasnit, o co vůbec ve vašem vztahu doopravdy jde, co je pro vás důležité a podle toho postupujte dále.

Vaše soustředění se na druhého-vaše posedlost druhým- je příčinou neúspěchu vašich vztahů.

 

17ÚTERÝ

Dnešní den bude velice pozitivní, dokonce snad i šťastný. Večer se budete cítit daleko lépe než ráno, kdy můžete mít obavy, že věci neproběhnou zrovna podle vašeho přání.
Po pracovní stránce, obecně, se vám dílo bude dařit, práce půjde od ruky, povede se něco pěkného.
Ve vztahu se vám může otevírat nová budoucnost, věci se dnes dají do pohybu tím správným směrem, takže se nebojte popřípadě i řešit nějaké případné problémy.
Dnes si užívejte, radujte se, jděte do společnosti, na zábavu…

Nech každou duši jít svou vlastní cestou.

 

10STŘEDA

Dnešní den má být významným a to především proto, že odnese staré věci a přinese nám do života čerstvý vítr.
V práci je dnes třeba chopit se úkolu, který má být dokončen a zvládnout ho, aby se netáhl zbytečně dlouho a nezpůsoboval nám do budoucna obtíže. Je možná změna vaší kariéry, nové nabídky a povýšení.
Ve vztazích obecně vám dne možná vstoupí člověk, o kterém získáte pocit, že jste si blízcí, může vás přitahovat, že je osudový. Nepromarněte toto setkání a i když nemusí jít o nic trvalého, či životního, tento člověk zkrátka do vašeho života patří se vším, co vám přinese.

Nejvyšší myšlenka je vždy ta, která obsahuje radost.

 

12ČTVRTEK

dnešní den bude velice akční v tom, co se týče rozdělaných úkolů a nedořešených situací. Budete úspěšně řešit problémy, které vám budou stát v cestě a ještě při tom dokážete pomáhat ostatním.
Akčnost očekávejte i ve vztahu, kde ovšem může jít i o prchlivost, nebo žárlivost. Dnes vám také mohou do života vstoupit nečekané události, či zprávy.
Pozor na ukvapená rozhodnutí zvláště o změnách-práce, bydliště, partnera

Nemilujete-li sami sebe, nemůžete milovat druhé.

 

14PÁTEK

Budeme hodně plánovat naši budoucnost. Budeme hledat nové cesty, jak a kde se více prosadit a vyniknout. Každý člověk touží po tom, aby se stal úspěšný a aby ho jeho okolí uznávalo a mělo rádo. O to se dnes dnes budeme snažit i my a to skrze různé oblasti a činnosti.
Pokud dnes budeme plánovat, nalezneme to, co hledáme a budeme v tom hodně úspěšní.
Na druhou stranu si musíme dát pozor i na nečekané reakce lidí, od kterých bychom něco takového neočekávali.
Buďme dnes tedy velice diplomatičtí, tím nic nezkazíme.
Jinak bude pátek klidným a pohodovým dnem.

Přitahujete všechno, čeho se bojíte.

 

2SOBOTA

Dnešní den bude uvolněný, bezstarostný, budete se umět přizpůsobit všem výkyvům. Budete dnes tedy velice flexibilní , budete umět improvizovat ale těžké dnes pro vás bude při tom všem zaujmout nějaké stanovisko.
V pracovní oblasti dnes není den, kdy budete rozhodovat a dělat nějaká velká stanoviska. Vždy si nechávejte více možností a z těch se snažte vybrat pro dané téma tu nej.
Změny vás čekají i ve vztazích. Pokud sami nevíte, co chcete, dnes to asi nevyřešíte. Nechte vztahům tedy raději volný průběh, ať se děje, co se má stát.

Hned po nenávisti jsou starosti tou nejhorší duševní aktivitou.

14NEDĚLE

Dnešek bude dnem aktivním, ale stabilním. Žádné velké výkyvy v normálních situacích sice nenastanou, zato dnes uděláte spoustu práce, které je třeba.
Snažte se dnes se všemi jednat energicky, uplatněte smysl pro realitu, moc raději nesněte a nestavte vzdušné zámky.
V práci dnes budete opravdu tvrdě pracovat, čehož si vaši nadřízení však všimnou. Pokud pracujete sami na sebe, dnes uděláte pokrok, postup, dobrý obchod atd..
Ve vztazích dnes uplatněte svou smyslnost a užijte si ji.

Svou spásu najdete ve svém jednání, nikoliv v jednání druhých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*