Týdenní výklad od 3.-9.4.

8PONDĚLÍ

Dnešní den se bude spíše jen mluvit, plánovat a snít, než jednat. 
V pracovních záležitostech dnes asi nic moc nestrhnete, celkově budou sklony spíše k povídání a nicnedělání.
Ve vztazích hrozí hádky, konflikty a spory. Manželské nepokoje způsobené nevěrou, nebo podezření z ní. Ke slovu se také mohou dostat výčitky svědomí a vnitřní spory.

 

 

 

6ÚTERÝ

Dnes zaměříme svou pozornost spíše do budoucna, než abychom se vrtali v minulosti, což je pro nás jistě výhodnější. Zaměřme se na to, co chceme udělat dnes a zítra. Brzy by nám mohla přijít dobrá zpráva, nebo příslib na lepší časy. 

Karta v této poloze mluví o regeneraci, vzkříšení a obnově, proto bychom mohli její energii využít právě k záležitostem, které obnovu potřebují. 

Dnes můžeme získat nové přátele, nové zaměstnání nebo i novou lásku. Můžeme se s úspěchem podílet i na změně našeho domova. Vše dnes ale pečlivě plánujte a kontrolujte, pro dlouhodobé plány není vhodný den.

7STŘEDA

Dnes budete vystaveni závisti, nepřízni, nebo jiným formám nějakého útoku.

Budete muset odvážně obhajovat své postoje a názory. Budete mít však výhodnou pozici, tudíž byste se měli uhájit, pokud jsou vaše postoje správné.
V práci vám někdo tzv. bude dnes podřezávat větev, takže buďte opatrní, ostražití a nenechte se nahnat do věcí, se kterými nesouhlasíte.
Ve vztahu máte sice dnes jasno, ale není vyloučeno, že i zde si budete muset obhajovat svá ano, či ne.

Dnes také můžete zažít rozpaky a úzkost, nerozhodnost, pochybnosti a váhavost, nejistotu a zmatek. Snažte se zachovat klid a neposlouchejte, ani se nezapojujte do pomluv.

 

11ČTVRTEK

Dnes k vám jdou informace, kterým nevěřte. A nevěřte ani lidem, které vám je předají.
Pozor na obchodní záležitosti a peníze. Dnes si nepůjčujte a neposkytujte tuto pomoc ani nikomu jiném.
Dnes také neslibujte, nebudete moci své sliby splnit.
Ve vztahu proběhne také menší lež, či výmluva. Vaše vzájemné city mohou být nevyvážené.
Na děti dnes nebude příliš velký spoleh, takže je raději důkladně zkontrolujte.

Mohou k vám dorazit i nepříznivé zprávy. Můžete pocítit bezmocnost, nelibost a různé druhy starostí.

7PÁTEK

Pátek bude o našich nadějích, snech a touze. Možná i naplníme naše nové plány a záměry o které se snažíme. Den je hlavně ale o vytrvalosti a víře v to, co děláme. Sílu najdeme navzdory tomu, že se příliš nedaří, nebo že zažíváme životní nejistotu.

Pozor dnes na krádeže, ztráty, menší smutek. Pozor dnes při cestování.

 

 

 

11SOBOTA

Sobota bude klidný,ničím nerušený den. Situace bude stálá, budeme se moci spolehnout na to, že se nic zvláštního nestane. Možná si uvědomíme, že jsme konečně tam, kde jsme chtěli být.

Také k nám dnes dorazí nějaké novinky, zprávy, drby..

V pracovních záležitost budeme pracovat na novém plánu, nových nápadech, začneme něco realizovat a přemýšlet například o novém povolání,podnikání atd.

Ve vztazích dnes dostaneme nový návrh, partner dnes bude solidní a čestný. Dnes plánujte, nebo se pokuste o těhotenství, pokud chcete, pokud ne, raději se chraňte.

5NEDĚLE

Dnešní den může být dnem „strádání , nedostatku a nouze“. Půjde však jen o přechodné období, které má občas snad každý.
V práci to dnes také nebude nic moc, takže nezbývá než tento den nějak přežít. S penězi raději dnes moc neriskujte, nesázejte, neinvestujte, nekupujte drahé dary, je zde riziko ztrát.
I vztahy dnes přijdou zkrátka, můžeme se cítit osamocení, nebo i nemilovaní, ale do rána vše přejde.

A aby nebylo jen zle, můžeme čas strávit s novým milencem, či milenkou, můžeme se někomu zalíbit, začít milovat, zažít spřízněnost duší atd…

 

Toto je obecný výklad, platí tedy pro všechny. Pokud máte zájem o týdenní výklad pro konkrétní osobu, pište si o něj na meil  svatava@kartarkasvatava.cz

Napsat komentář