Týdenní výklad od 30.1.-5.2.

6PONDĚLÍ

Dnes je možné úspěšně cestovat a to jak doslova, tak i obrazně. Můžeme se směle pustit opustit současnou nepříznivou situaci a vykročit novým směrem posilněni zkušenostmi z minulosti.

Po zdravotní stránce se dnes nemusíte cítit zcela fit.

V práci stojíte před novým počátkem, který se vám však alespoň v této době nemusí moc zamlouvat.

Spolehněte se dnes na pomoc kolegy, který může být větším odborníkem než vy, pomůže vám.

Ve vztahu se pomalu rýsují změny.  Jaké, tím si zatím nebudete příliš jistí, protože nedovedete odhadnout, kam se vaše situace ve vtahu má vyvíjet. Udělejte si nejprve jasno sami v tom, co od vztahu očekáváte.

Pozor snad jen na nežádoucí návrhy.

Co děláš pro sebe, děláš pro druhé. Co děláš pro druhé, děláš pro sebe.

19ÚTERÝ

Pozor na vyčerpání a špatné hospodaření s energií.

Dnešní den bude naplněn úspěchem a ziskem v jakékoliv oblasti vašeho života. Dnes máte dosáhnout svých cílů, začít pracovat na úspěšných věcech,

Den tedy bude radostný, ale také byste se měla vyvarovat zbytečné touhy něco si dokazovat. V práci dnes bude také velice hezký a příjemný den, můžete požádat nadřízené o cokoliv, pokusí se vám vyjít vstříc. Pokud hledáte novou práci, dnes byste neměla promarnit vaše příležitosti. Pusťte se do nových projektů, nových plánů a využijte plně příležitostí k vaší seberealizaci a postupujte při tom velkoryse a odvážně.

I ve vztazích se nám bude dařit, s partnerem i dětmi si budete rozumět a nemělo by docházet k žádným mimořádným událostem.

Nechť vaše láska vypudí vaše milované do světa, aby si uvědomili, čím jsou.

12STŘEDA

Dnešní den byste měli využít ke změnám způsobu vašeho myšlení a žití. Den bude celkově nečinný, nebudete schopni se hnout z místa. Snažte se stát nohama na zemi a nenechte se zmást iluzemi. Vše bude zpomalené a jakoby nehybné, možná právě kvůli vaší neschopnosti se vůbec nějak rozhodnout. To bude platit ve všech oblastech-zkrátka takový útlumový den.

Nemilujete-li sami sebe, nemůžete milovat druhé.

 

8ČTVRTEK

Dnes se budeme zabývat spíše malichernostmi, než zásadními věcmi. Den bude celkově spíše pasivní, naše síly budou jaksi roztříštěné a bude jen velmi těžké se k něčemu zdárně dopracovat.

V práci dnes nebude panovat pořádek a klid. Hrozí špatný přístup k pracovním povinnostem i vztahům. Dnes asi nebude mít příliš z nás radost ze svého zaměstnání, ale i takové dny přicházejí.

Zkontrolujte si dnes své účetnictví a finance, možná by neškodilo lépe a efektivněji plánovat.

Ve vztazích také dnes hrozí hašteření a hádky pokud nezměníte přístup jeden k druhému. Dnes ve vztazích obecně raději nic neřešte, možné spory by mohly vyústit až k vážným rozporům.

Neexistuje nic, než láska

14PÁTEK

Dnešek bude dnem aktivním, ale stabilním. Žádné velké výkyvy v normálních situacích sice nenastanou, zato dnes uděláte spoustu práce, které je třeba.

Snažte se dnes se všemi jednat energicky, uplatněte smysl pro realitu, moc raději nesněte a nestavte vzdušné zámky.

V práci dnes budete opravdu tvrdě pracovat, čehož si vaši nadřízení však všimnou. Pokud pracujete sama na sebe, dnes uděláte pokrok, postup, dobrý obchod atd..

Ve vztazích dnes uplatněte svou smyslnost a užijte si ji.

Každý útok je voláním o pomoc.

 

13SOBOTA

Dnes bychom měli raději vyčkat s jakýmkoliv rozhodnutím, bude to moudrý postoj. Využijte ho pro znovupromyšlení vaší situace, nesnažte se reagovat ukvapeně a dělat rychlé závěry.

To platí nejvíce ve vztazích, kdy  budeme  mít tendence rychle odsuzovat a zbrkle reagovat.

V pracovní oblasti si zachovejte svou svébytnost, stůjte si za svými názory, není třeba zbytečně uhýbat. Pokud budete mít možnost, konzultujte dnes své pracovní záležitosti s nějakým odborníkem, jeho názor vám pomůže v dalším postupu.

Svou spásu najdete ve svém jednání, nikoliv v jednání druhých.

16NEDĚLE

Tento den bude ve znamení konfliktů a hádek, někdo se bude snažit ukázat, kde je vaše místo. Na druhou stranu dnes pochopíte spoustu souvislostí, které vám dosud nebyly jasné. Možná dojde ke zmaru vašich ambic, či k rozbití iluzí. Ale je důležité přese vše, umět se vzdát falešných jistot, které jsou překážkami k dosažení vašich cílů. Dále dnes pozor na nehody, šokující události, destruktivní myšlení. I neúspěch a krach, který vás dnes může potkat, je vlastně cestou k něčemu novému a snad i lepšímu.

V každém okamžiku se rozhoduješ, kým jsi a budeš. Tvůj život je výsledkem tvých myšlenek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*