Týdenní výklad od 30.5.- 5.6.

PONDĚLÍ

5 mečeDnešní den bude ve znamení nepozornosti a zabývání se zbytečnostmi, což umožní vstup do dnešního dne silám, které vás budou spíše brzdit.  Neházejte dnes vaše problémy za hlavu, snažte se vše a hned řešit, jinak si můžete zadělat na dlouhodobější nepříjemnosti.

Dnešní den budete řešit i problémy s prací, neshody s nadřízenými, nebo i kolegy.

Co se týče vztahů s lidmi  obecně, i zde dnes hrozí spory, hádky a konflikty, pomluvy a jiné spory.  Od přátel se můžete dočkat nepěkného chování. Pozor na opičí lásku a manipulaci s ostatními.

 

ÚTERÝ

královna pentakleDnes by měl být vcelku poklidný a příznivý den. Je třeba dát pozor jen na přílišnou závislost na mínění druhých. S ostatními lidmi se dnes budeme spíše spojovat, souhlasit, bavit se.

Nechtějme jen být jako oni. Je třeba jít svou vlastní cestou.

Pokud máte pro dnešek určeny menší a splnitelné cíle, je velká šance jich dosáhnout. Jinak budeme dnes vcelku pracovití, vnímaví a co je hlavní, budeme dbát na to, abychom věcem vtiskli svůj vlastní systém.

Ku pomoci nám dnes může být hnědovlasá, nebo i blond silnější žena. Pokud takovou znáte, jistě ji požádejte o pomoc, neodmítne.

 

STŘEDA

IMG_20160205_0002Dnes byste měli všechny vnější záležitosti posunout do pozadí a soustředit se na své záležitosti. Samota není opuštěnost a vy byste dnes měla o samotě strávit alespoň nějaký čas a promyslet si své záležitosti pro budoucnost. Možná je potřeba najít nový směr, či se dát novou cestou, která by vás dovedla k „lepšímu zítřku“

V pracovní oblasti budete stát před novým krokem, který vyžaduje rozmysl a umírněný postup. Nevrhejte se do pracovní oblasti dnes bez rozmyslu, ale spíše se snažte zvážit každý krok, který máte udělat.

Ve vztahu vám dnes prospěje samota a to i vašemu partnerovi. Takže si dejte volno a pokud to nejde, ujasněte si vzájemně, co je pro vás důležité a naplánujte to i do budoucna.

 

ČTVRTEK

eso poháruDnešní den by měl být velice šťastný a významný. Velké příležitosti se nám naskytnou ve všech oblastech a v mnohých z nich nalezneme své uplatnění.

V otázkách pracovních dnes budete na velice dobré cestě k tomu uspět. Dařit se bude vztahům s kolegy, dobře půjdou obchody, dlouhodobé plány a projekty. Kdo má dnes nějakou zkoušku, měl by také uspět.

Ve vztazích dnešní karta naznačuje prožití velké lásky a to jak pro stávající vztahy, tak i pro vztahy nové a nová zamilování.

 

 

PÁTEK

10 pentakleDnes bude poklidný a stabilní den. Máme si však uvědomit své jistoty a vážit si jich.

V pracovní oblasti dnes výborný den, můžete se cítit bezpečně, ať již půjde o cokoliv. Pozor však na spěch a na svou intuici, tu byste dnes měla určitě uposlechnout a neodsouvat ji na druhou kolej.

Ve vztazích dnes máte dar obohatit osoby kolem vás, třeba jen tím, že si všimnete něčeho, co jste doposud přehlížela.

Vše máte možnost dnes stmelit a dát dohromady.

 

SOBOTA

IMG_20160205_0006Dnes nastane stagnace. Budete váhat, zda věci vůbec dokončit, zda jít do práce, zda si plnit vaše povinnosti.

Nebudete mít dostatek motivace k ukončení čehokoliv, můžete cítit dokonce i odpor.

Den bude v této energii a pro vás bude velice těžké ji překonat. Záleží na vás, jak to vládnete.

Pokud jste nemocní, dnes nepočítejte se zlepšením, či uzdravením.

 

NEDĚLE

4poharuDnes bude den, kdy budete skvěle vycházet s druhými lidmi a budete se cítit v jejich společnosti velice dobře. Des mezi vámi bude probíhat vzájemná výměna dobré energie.

V pracovní obalsti však dnes pocítíte závist, pomluvy, či nepřátelství. Najděte si v kolektivu člověka, o kterém víte, že drží s vámi a více se k němu přimkněte, určitě  vám pomůže tato okolnosti překonat.

Ve vztazích je dnes čas na to, abychom si uvědomili svou sounáležitost s naší rodinou a pokusili se dát vztahy dohromady. Problémy které dnešní den přines, se budou řešit poměrně dlouho, ale nakonec vše dopadne velice dobře.

Mělo by vám také skončit období samoty.


Vzhledem k tsvatav_0_be2332d0-ef79-4873-b565-4d2591241523_610x246omu, že v současné době čekáte na výklady i měsíc, znovu jsem k zastižení naLince Ezo.tv. Mimo jiné Ezo opět vysílá na Barrandově každý den od půlnoci.

Budu se těšit na každého z Vás!

Pokud chcete využít této služby, volejte číslo 906 70 00 00, má linka je 729

Přeji hezký týden a v neděli již přijde „normální“ týdenní výklad.  Svatava

 

Napsat komentář