TÝDENNÍ VÝKLAD OD 31.10.-6.11.

0PONDĚLÍ

Dnes budete bezstarostně přistupovat ke všem událostem, které vás mají potkat. Tento přístup bude velice osvěžující, protože vám dovolí uvolněně přijímat dnešní den. Vyhněte se však lehkomyslnosti a naivitě dítěte, přese vše, buďte prozíraví,již nejste dítě a pokud byste udělali chybu, nemusela by vám projít.
V práci se za každou cenu snažte být zodpovědní, jinak uděláte laické chyby.
Bezstarostnost ve vztahu vám dnes jen prospěje.

Co děláš pro sebe, děláš pro druhé.Co děláš pro druhé, děláš pro sebe.

10ÚTERÝ

Dnešní den má být významným a to především proto,  že odnese staré věci a přinese nám do života čerstvý vítr. V práci je dnes třeba chopit se úkolu, který má být dokončen a zvládnout ho, aby se netáhl zbytečně dlouho a nezpůsoboval nám do budoucna obtíže. Je možná změna vaší kariéry, nové nabídky a povýšení. Ve vztazích obecně vám dnes do života možná vstoupí člověk, o kterém získáte pocit, že jste si blízcí, může vás přitahovat, že je osudový. Nepromarněte toto setkání a i když nemusí jít o nic trvalého, či životního, tento člověk zkrátka do vašeho života patří se vším, co vám přinese.

Čemu se bráníte, to přetrvává. Na co se díváte to zmizí.

9STŘEDA

Den náchylný na překážky dotěrnost, liknavost, neochotu a nepříznivé okolnosti. Projeví se také nějaké zdravotní obtíže. Trpět budete i pocity ohrožení, i když vám de facto nic hrozit nebude.Bohužel se také setkáte se situací, spíše lidmi, kteří přisypou sůl do starých ran, takže čekejte  nepříjemnosti z vašeho okolí. Budete velice uzavření, lidé mohou mít pocit, ţe máte ledové srdce. Měli byste s tím tedy něco udělat, pokud budete chtít. Nestavte kolem sebe zeď a nebuďte příliš negativní. Udělejte si něčím radost, nebo někomu.

Máš právo na radost.

11ČTVRTEK

bude klidný,ničím nerušený den. Situace bude stálá, budeme se moci spolehnout na to, že se nic zvláštního nestane. Možná si uvědomíme, že jsme konečně tam, kde jsme chtěli být. Také k nám dnes dorazí nějaké novinky, zprávy, drby.. V pracovních záležitostech budeme pracovat na novém plánu, nových nápadech, začneme něco realizovat a přemýšlet například o novém povolání,podnikání atd. Ve vztazích dnes dostaneme nový návrh, partner dnes bude solidní a čestný. Dnes plánujte, nebo se pokuste o těhotenství, pokud chcete, pokud ne, raději se chraňte.

Strach je energie, která poškozuje, uzavírá, skrývá, hromadí a omezuje.

10PÁTEK

bude dnem, kdy budeme mít sklony přeceňovat sami sebe, budeme chtít dojít k cíli za každou cenu, což nás může obzvláště v těchto podzimních dnech dosti vyčerpat. V práci hrozí též až zaslepené jednání, dále nekalá konkurence, nebo nás bude ohrožovat náš nepřítel. Pozor na špatné investice, půjčky, nemusely by se nám vrátit a způsobit tak velkou ztrátu. Dnes tedy pozor na finance.

Ve vztazích hrozí hádky, které mohou přinést velice zlé následky. Nebezpečí dlouhodobých konfliktů, někde dokonce násilí. Někde by situace mohla vést až k rozchodům, či rozvodům. Nesnažte se tedy dnes jít paličatě za svým cílem, rozum a rozvaha dnes přinesou lepší výsledky, než velká snaha dosáhnout svého.

Často opakované slovo se stane vaší fyzickou realitou.

8SOBOTA

Dnes bude den, kdy budete pod jistým tlakem. Vynoří se síly, které vyvolají nečekanou a náhlou reakci, která povede mnohdy až k výbuchu. Zaměřte se tedy na vyhrocené situace a snažte se je řešit v klidu a s rozmyslem, vyhněte se unáhleným výbuchům a pocitům, že vám chce někdo ublížit. Problémy jiných, nejsou vaše problémy a to je hlavní téma dnešního dne. Očekávat můžeme i náhle se vynořívší problémy, tudíž bude potřeba rychle a odvážně reagovat na takové situace. Pozor na milecké vztahy, mohly by dnes přinést dalekosáhlé nepříjemnosti.

Obavy nejsou na místě.

7NEDĚLE

Dnes budete vystaveni závisti, nepřízni, nebo jiným formám nějakého útoku. Budete muset odvážně obhajovat své postoje a názory. Budete mít však výhodnou pozici, tudíž byste se měli uhájit, pokud jsou vaše postoje správné. V práci vám někdo tzv. bude dnes podřezávat větev, takže buďte opatrní, ostražití a nenechte se nahnat do věcí, se kterými nesouhlasíte. Ve vztahu máte sice dnes jasno, ale není vyloučeno, že i zde si budete muset obhajovat svá ano, či ne.

Všechny nemoci vznikají ve Vaší mysli.

 

Přeji hezký týden a ještě tento týden běží soutěž na FB- KOLO ŠTĚSTÍ, tak si zkuste zatočit-ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*