Týdenní výklad od 5.- 11.12.

4PONDĚLÍ

Dnes vás čeká nějaká společenská událost, oslava, či radostné setkání. Pokud budete cestovat, půjde o vydařenou a spokojenou cestu. Den bude vcelku radostný, se šťastným průběhem a nábojem. Pokud máte nějaké potíže, dnes by měly s největší pravděpodobností skončit.
Ve vztazích dnes půjde o harmonický den, kdy si s partnerem k sobě můžete nalézt příznivější a hezčí postoj, tudíž byste měli oba této šance využít k prohloubení vztahu. Můžete plánovat svatbu, nebo jiné šťastné rodinné oslavy.
Pozor na pomíjivá shledání a vzplanutí, dnes k nim budete mít také sklony.

Nic není ale jen růžové, pocit, že vaše štěstí není úplné, bude mít pevný základ. Něco zkrátka není tak, jak má být.

 

2ÚTERÝ

Dnešní den bude uvolněný, bezstarostný, budete se umět přizpůsobit všem výkyvům. Budete dnes tedy velice flexibilní , budete umět improvizovat ale těžké dnes pro vás bude při tom všem zaujmout nějaké stanovisko.
V pracovní oblasti dnes není den, kdy budete rozhodovat a dělat nějaká velká stanoviska. Vždy si nechávejte více možností a z těch se snažte vybrat pro dané téma tu nej.
Změny vás čekají i ve vztazích. Pokud sami nevíte, co chcete, dnes to asi nevyřešíte. Nechte vztahům tedy raději volný průběh, ať se děje, co se má stát.

Dnes raději ale nezačínejte nic nového, bylo by to obtížnější, než se na první pohled může zdát a překážek a obstrukcí  by bylo víc než dost. Pozor také na vnitřní neklid, zmatek , starosti a rozpaky. Dařit se dnes může na sociálních sítích, takže kdo touto cestou hledá známé, kamarády, či partnery, může zasít semínko úspěchu.

14STŘEDA

Dnešek bude dnem aktivním, ale stabilním. Žádné velké výkyvy v normálních situacích sice nenastanou, zato dnes uděláte spoustu práce, které je třeba.
Snažte se dnes se všemi jednat energicky, uplatněte smysl pro realitu, moc raději nesněte a nestavte vzdušné zámky.
V práci dnes budete opravdu tvrdě pracovat, čehož si vaši nadřízení však všimnou. Pokud pracujete sama na sebe, dnes uděláte pokrok, postup, dobrý obchod atd..
Ve vztazích dnes uplatněte svou smyslnost a užijte si ji.

Dnes se bude dařit obchodníkům, bankéřům, makléřům, účetním a různým investorům. Pozor na lichváře a drahé půjčky. Dařit se bude i sportovcům, trenérům, ale i matematikům a pracovníkům v oblasti lidského těla.

5ČTVRTEK

Dnešní den budeme hnáni touhou dosáhnout svých cílů a od toho se také dnešní den bude odvíjet. Budeme moudře uplatňovat již nabyté zkušenosti, budeme umět lehce dávat druhým to, co jim patří.
V pracovní oblasti dnes tedy naše snaha bude korunována oceněním a úspěchem pokud jste doposud šli vytrvale za svým cílem.
Pro někoho si ale osud přichystal i nepříjemné změny, jejichž cílem je však náš vývoj a tak pokud se zachováme aktivně, vše se v dobré obrátí.
Ve vztazích dnes máme možnost vše tak nějak urovnat, vyřešit spory, napravit situace.

Na dnes naplánujte jednání na úřadech a s různými institucemi. Pozor na nevhodnou intimitu, na strnulou morálku, nepružnost v názorech a na odříkání si věcí, které nám dělají radost.

9PÁTEK

Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí. Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.
Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.
V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.
Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

Snažte se dnes o upřímnost, pravdu a poctivost. Bude dobré uvědomit si i své vlastní nedostatky, keré je obtížnější vidět u sebe než u druhých. 

4SOBOTA

Dnešní den bude odrážet materiální jistotu a pohodlí. Jakýkoliv finanční problém z minulosti dobře dopadne.
Možný je dnes i nenadálý příjem, dědictví, výhra, podíl na zisku.
Dnes ale nezapomínejte i na to, že peníze mají obíhat. Udělejte si něčím radost, něco kupte, nebo můžete i půjčit potřebným. Vše stabilita dnes může pomoci nejen vám.
Vztahy dnes jsou stabilní a vyrovnané, laskavé, velkorysé a štědré.

 

 

10NEDĚLE

bude dnem, kdy budeme mít sklony přeceňovat sami sebe, budeme chtít dojít k cíli za každou cenu, což nás může obzvláště v těchto předvánočních dnech dosti vyčerpat.
V práci hrozí též až zaslepené jednání, dále nekalá konkurence, nebo nás bude ohrožovat náš nepřítel. Pozor na špatné investice, půjčky, nemusely by se nám vrátit a způsobit tak velkou ztrátu. Dnes tedy pozor na finance.
Ve vztazích hrozí hádky, které mohou přinést velice zlé následky. Nebezpečí dlouhodobých konfliktů, někde dokonce násilí. Někde by situace mohla vést až k rozchodům, či rozvodům.
Nesnažte se tedy dnes jít paličatě za svým cílem, rozum a rozvaha dnes přinesou lepší výsledky, než velká snaha dosáhnout svého.

Napsat komentář