Týdenní výklad od 6.-12.3.

3PONDĚLÍ

Dnešní den se Vaše záležitosti budou vyvíjet velice příznivě a to ve všech směrech. Něco se vám podaří zdárně dokončit, dodělat, dovršit a vy budete spokojená a šťastná.
Co se týče obchodů a peněz, dnes budete mít slibný den pro investice. Můžete zkusit i vsadit.
Ve vztazích obecně dnes máte důvod ke spokojenosti. Komunikace mezi vámi a vašim nejbližším okolím bude snadná a harmonická. Je možné, že se dnes dozvíte nějakou radostnou událost.

NEJVYŠŠÍ MYŠLENKA JE VŽDY TA, KTERÁ OBSAHUJE RADOST

2ÚTERÝ

Dnes si máme uvědomit, že za každou událostí stojí nějaký vyšší vliv.
Budeme komunikativní, rozhovory nám dnes nebudou činit výrazné potíže, hlavně při nich musíme zůstat sami sebou, přetvářka a neupřímnost se nám dnes moc nevyplatí.
V práci budeme praktičtí, dařit se dnes bude obchodům i finančním transakcím. Dát pozor bychom si však měli na posměšky a znevažování a to jak směrem od nás, tak směrem k nám.
Ve vztazích dnes nezadaní mohou být úspěšní a potkat své vyvolené. Ve stálých vztazích dnes nedojde k žádnému vývoji, spíše půjde o zvyk a setrvačnost.

PRO ŽÁDNOU DUŠI NEJSI POŽEHNÁNÍM, POKUD TĚ POTŘEBUJE K TOMU, ABY PŘEŽILA.

6STŘEDA

Dnešní den bude spíše ve znamení snění a návratů do minulosti. Tyto stavy budou také dnešní den ovládat co se týče nálady. Připravte se tedy na nostalgii a možná i zastesknutí po časech minulých.
V zaměstnání mohou nastat velmi pozitivní změny, dobré možnosti budou pro pracovní i osobní rozvoj. Ve vztazích nastane vyjasnění po bouřce, dostanete dobré zprávy ohledně dětí, a vztahy budou vesměs pěkné a poklidné

ŽEHNEJ KAŽDÉMU ČLOVĚKU, KAŽDÉ ZKOUŠCE A DĚKUJ ZA NĚ.

9ČTVRTEK

Dnes pozor na vznik problémů špatným plánováním a nedobrých finančních transakcí. Plány se dnes nebudou vyvíjet podle očekávání.
Také je dobré přehodnotit postoje v profesionálních vztazích.
V manželství dnes můžete cítit i jisté omezení, nebo nesoulad.
Omezování a nátlak vám jde i ze strany dětí,
které mohou mít nereálné požadavky.

PŘITAHUJETE VŠECHNO, ČEHO SE BOJÍTE

10PÁTEK

Dnes máme pocítit nějakou momentální výhodu. Zřejmě už budeme tak hluboko na dně, že už nepůjde jít hlouběji, takže se začnou dít věci, které nás odrazí nahoru. Zažijeme laskavost, milost a podporu.

Možné jsou i nečekané zisky, zlepšení finančních záležitostí, výhra, nebo v pracovní oblasti i povýšení. Pokud jsme nemocní, měli bychom cítit i určité zotavení a zlepšení nálady.

UVĚDOMIT SI NĚJAKÝ NEGATIVNÍ POCIT JE ČASTO PRVNÍM KROKEM K JEHO PŘEKONÁNÍ.

 

3SOBOTA

Dnes nebudete využívat svůj potenciál na sto procent.
Možná byste si raději měla dát od všeho volno, než udělat věci špatně, nebo neúplně.
Také dnes nebudete týmový hráč a strávíte čas raději o samotě, a proto ho využijte k vašemu vnitřnímu vzdělání, nebo odpočinku.

NEMŮŽEŠ SI UVĚDOMIT SEBE SAMA TAKOVÉHO JAKÝ JSI, DOKUD SE NEUTKÁŠ S TÍM, KDO NEJSI.

11NEDĚLE

Dnes se ve vašem okolí může pohybovat mladý a velice nečestný člověk, který vás bude využívat pro svůj prospěch, takže pozor.
Pokud ne, situace dne bude velice podobná, pozor na zneužívání a nečestné chování a to jak vaše vlastní, tak i vůči vám.

Na druhou stranu dnes budeme velice přitažliví, sympatičtí ale i žárliví. Takže pozor!! Lichotky a podlézavost dnes nemusí být tím pravým projevem citu.

HLEDÁTE NOVÝ SVĚT? PŘESTANTE JEJ HLEDAT. ZAČNĚTE HO TVOŘIT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*