Týdenní výklad od 6.6.-12.6.

PONDĚLÍ

9mečeDnešní den nebude zřejmě probíhat moc vesele. Může vás přepadnout splín, špatná nálada, nebo smutek. Na druhou stranu karty doporučují postupně krok za krokem dělat věci, kterých se bojíte, do kterých se vám nechce, nebo dokonce řešit ty věci, které vám špatnou náladu způsobují.
V práci to dnes pro vás nebude vypadat moc růžově, můžete zmatkovat a dělat chyby, proto raději dnes postupujte pomalu a kontrolujte po sobě vše, co jde.
Ve vztazích si dnes také budete dělat nějaké starosti a nemusí jít vždy jen o starosti s partnerem, ale také například o starosti v rodině, či s dobrými přáteli.

 

ÚTERÝ

5holeDnes bude den, kdy budete skvěle vycházet s druhými lidmi a budete se cítit v jejich společnosti velice dobře. Des mezi vámi bude probíhat vzájemná výměna dobré energie.
V pracovní obalsti však dnes pocítíte závist, pomluvy, či nepřátelství. Najděte si v kolektivu člověka, o kterém víte, že drží s vámi a více se k němu přimkněte, určitě vám pomůže tato okolnosti překonat.
Ve vztazích je dnes čas na to, abychom si uvědomili svou sounáležitost s naší rodinou a pokusili se dát vztahy dohromady. Problémy které dnešní den přines, se budou řešit poměrně dlouho, ale nakonec vše dopadne velice dobře.
Mělo by vám také skončit období samoty.

 

STŘEDA

10holeDnes delegujte na druhé to, co jde.
Nemusíte vše udělat sama a to jak v práci, tak i doma. Zapojte členy vaší rodiny více do domácích záležitostí.
Zbavte se činností, které nemusíte dělat a pokuste si ulevit ve vašich záležitostech.
Ve vztahu se pokuste o větší uvolněnost, udělte si s partnerem hezký večer, nebo vyrazte i s dětmi někam, kde se všichni pobavíte.
Dnes je potřeba pro dobro všech, trošku uvolnit atmosféru.

ČTVRTEK

4poharuVe vašem životě se dnes mohou utvářet vztahy, které mohou být i nebezpečné.
Na druhou stranu se dnes nebudete nudit, ale hrozí také to, že uděláte z nerozvážnosti nějakou hloupost.
V práci dnes po sobě vše kontrolujte.
V manželství dejte partnerovi najevo opět své city a ve vztahu s dětmi buďte důslednější a dbejte na to, aby se nenudily.

TÝDENNÍ VÝKLAD

Výklad na týden přímo pro Vaši osobu. Výklady, které vám chodí zdarma meilem jsou obecné, platné pro všechny. Tento výklad si objednejte, pokud chcete mít náhled na týden přímo pro sebe

PÁTEK

10poharuDnes se připravme na Šťastný průběh rodinných záležitostí, ale i věcí spojených s očekáváními. Ty by se měly naplnit. Ale pozor, jak v dobrém, tak i ve špatném slova smyslu, takže raději očekávejte jen to dobré.
Pozor si jen dejme na nespokojenost pramenící z nudy a z neměnných situací. Pokuste se oživit vztahy, práci i ostatní rutinu se kterou se denně setkáváte.
Pokud dnes někdo začne vztah, ožení se, nebo se zamiluje, mělo by jít o dlouhodobou a životní záležitost.

SOBOTA

6pentakleDnešní den bude v rovnováze mezi braním a dáváním. Ochotně a velkoryse dnes budete pomáhat, ale pomoci se také můžete dočkat, pokud ji budete potřebovat.
Také dnes můžete získat nějaké peníze, nebo dárek.
V pracovní oblasti to, co máte dnes v plánu se vám vyplatí, pracujte na tom. Ke kolegům buďte tolerantní a velkorysá.
Ve vztazích máte před sebou skvělý den, takže buď budete s partnerem v pohodě, pokud nemáte, můžete dnes toho pravého poznat.

NEDĚLE

IMG_20160205_0010Dnes dojdete k názoru, nebo poznáte, že některé věci mají skončit a nemusí vám to příliš líto. Buďto již dosloužily, nebo se hodí někomu jinému, pokud jde o vztahy obecně, můžete se rozloučit, byt pomyslně s lidmi, kteří vám již nic do života nepřinášejí.
I v pracovní oblasti se dnes budete s něčím, nebo někým loučit. Možná začnete toužit a snít po nové práci, možná vás napadne současnou kariéru ukončit a a vrhnout se na novou. V každém případě nelitujte, půjde vždy o nějaké lepší možnosti pro vás.
I ve vztahu může přijít dnes krize, nebo loučení. Zda to bude dobrá věc, nebo vás bude bolet, záleží jen na vás.

 


Vzhledem k tsvatav_0_be2332d0-ef79-4873-b565-4d2591241523_610x246omu, že v současné době čekáte na výklady i měsíc, znovu jsem k zastižení naLince Ezo.tv. Mimo jiné Ezo opět vysílá na Barrandově každý den od půlnoci.

Budu se těšit na každého z Vás!

Pokud chcete využít této služby, volejte číslo 906 70 00 00, má linka je 729

Napsat komentář