TÝDENNÍ VÝKLAD OD 9.- 15.5.

7 vůzPONDĚLÍ

Dnešní den může být plný konfliktů a problémů, které nastaly díky protichůdným myšlenkám a cílům.
Dnes vás vaše okolí může „převálcovat“ svými nároky a požadavky.
Je nutné, abyste vzala věci pevně do svých rukou a řídila je směrem, kterým chcete, aby se ubíraly.
Je potřeba, abyste nebyla zmatená a nejistá. Ukažte svou sílu a nenechte se porazit. Dnes si musíte vybojovat to co si vybojovat potřebujete, za pomoci svých duševních sil a silné vůle.

 

TÝDENNÍ VÝKLAD

Výklad na týden přímo pro Vaši osobu. Výklady, které vám chodí zdarma meilem jsou obecné, platné pro všechny. Tento výklad si objednejte, pokud chcete mít náhled na týden přímo pro sebe

královna meče

ÚTERÝ

Dnes bychom měli raději vyčkat s jakýmkoliv rozhodnutím, bude to moudrý postoj. Využijte ho pro znovupromyšlení vaší situace, nesnažte se reagovat ukvapeně a dělat rychlé závěry.
To platí nejvíce ve vztazích, kdy budeme mít tendence rychle odsuzovat a zbrkle reagovat.
V pracovní oblasti si zachovejte svou svébytnost, stůjte si za svými názory, není třeba zbytečně uhýbat. Pokud budete mít možnost, konzultujte dnes své pracovní záležitosti s nějakým odborníkem, jeho názor vám pomůže v dalším postupu.

Páže pentakleSTŘEDA

bude klidný,ničím nerušený den. Situace bude stálá, budeme se moci spolehnout na to, že se nic zvláštního nestane. Možná si uvědomíme, že jsme konečně tam, kde jsme chtěli být.
Také k nám dnes dorazí nějaké novinky, zprávy, drby..
V pracovních záležitost budeme pracovat na novém plánu, nových nápadech, začneme něco realizovat a přemýšlet například o novém povolání,podnikání atd.
Ve vztazích dnes dostaneme nový návrh, partner dnes bude solidní a čestný. Dnes plánujte, nebo se pokuste o těhotenství, pokud chcete, pokud ne, raději se chraňte.

 

IMG_20160205_0014ČTVRTEK

Dnes dosáhneme obrovské úlevy. Něco, z čeho jsme měli strach, nebo co nás trápilo se vyřeší. Například přijde osvobození od nouze a starostí, osvobození z nepříjemných svazků s jinými lidmi, nebo jen od jistých zábrana a bázně.
V práci dnes bude jakýsi rozhodující den, tudíž byste měli zabrat, ukázat co ve vás je, pokud toužíte po nějakém úspěchu. Pokud vás čekají nějaké zkoušky, zkuste si je naplánovat na dnešní den.
V partnerském vztahu dnes najdete nějaký „poklad“,
Pro dne určitěplatí že sklidíme, co jsme zaseli.

 

6pentaklePÁTEK

Dnešní den bude v rovnováze mezi braním a dáváním. Ochotně a velkoryse dnes budete pomáhat, ale pomoci se také můžete dočkat, pokud ji budete potřebovat.
Také dnes můžete získat nějaké peníze, nebo dárek.
V pracovní oblasti- to, co máte dnes v plánu se vám vyplatí, pracujte na tom. Ke kolegům buďte tolerantní a velkorysí.
Ve vztazích máte před sebou skvělý den, takže  budete s partnerem v pohodě, děti vám dnes udělají nějakou velkou radost.
Energie dne je zbržděná, tudíž můžete dnes všeho dosáhnout, nicméně nemusí to být bez problémů.

 

Rytíř pentakleSOBOTA

Dnešek bude dnem aktivním, ale stabilním.
Žádné velké výkyvy v normálních situacích sice nenastanou, zato dnes uděláte spoustu práce, které je třeba.
Snažte se dnes se všemi jednat energicky, uplatněte smysl pro realitu, moc raději nesněte a nestavte vzdušné zámky.

V práci dnes budete opravdu tvrdě pracovat. Pokud pracujete sami na sebe, dnes uděláte pokrok, postup, dobrý obchod atd..

Ve vztazích dnes uplatněte svou smyslnost a užijte si ji.

 

2NEDĚLE

Dnes si máme uvědomit, že za každou událostí stojí nějaký vyšší vliv.
Budeme komunikativní, rozhovory nám dnes nebudou činit výrazné potíže, hlavně při nich musíme zůstat sami sebou, přetvářka a neupřímnost se nám dnes moc nevyplatí.
V práci budeme praktičtí, dařit se dnes bude obchodům i finančním transakcím. Dát pozor bychom si však měli na posměšky a znevažování a to jak směrem od nás, tak směrem k nám.
Ve vztazích dnes nezadaní mohou být úspěšní a potkat své vyvolené. Ve stálých vztazích dnes nedojde k žádnému vývoji, spíše půjde o zvyk a setrvačnost.

Prohlédněte si také náš KATALOG

E-shop s prostředky pro Váš životní styl.

Najdete u nás prostředky pro Feng shui, Tarotové karty, Mystické amulety, šperky, Orgonity, Rituálové svíčky, Anděly, Vonné tyčinky, Bachovy esence a mnoho dalšího…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*