ZAMILOVANÍ

06-Major-LoversZamilovaní/Milenci

Znamení spojené s touto kartou jsou blíženci. Dvě postavy na kartě jsou požehnáni a chráněny anděly. Andělé obecně představují naplnění pozemských tužeb.

Tento anděl Rafael je andělem vzduchu. Jedním z vlastností vzduchu je komunikace, která je nezbytná pro zdravý vztah. Fialový plášť anděla. Slunce jasně svítí a přináší teplo a bezpečí. Země je zelená a úrodná a předpovídá život ve štěstí.

Pět jablek na stromě za ženou představuje pět smyslů které určují jak důležitá je smyslnost pro ženu. Had na stromě za ženou naznačuje příběh o Adamovi a Evě pád z milosti boží a pokušení světa. Had je symbolem smyslů. Plameny které jsou za mužem představují plameny vášně, označení primární zájem člověka. Je jich tam 12 a představují znamení zvěrokruhu, symboly času věčnosti.

Muž se dívá na ženu, která se dívá na anděla, což naznačuje cestu vědomí do podvědomí, nebo od fyzické touhy po emocionální potřeby.

Význam karty  Milenci ve vzpřímené poloze:

Milenci představují dokonalost, harmonii, vzájemnou přitažlivost. Víru v sebe a důvěru ve schopnost překonávat překážky.

Pouto, které karta vyjadřuje je neuvěřitelně silné, a je často odrazem manželství, a spříznění duší nebo velmi intimního a blízkého vztahu.

Na osobnější úrovní milenci představují vytvoření osobního systému víry a systému vlastních hodnot.

Je to doba, kdy přicházíme na své osobní filozofie. Děláme si vlastní názory co je pro nás důležité. Je to také doba kdy musíme zůstat věrní sami sobě, být autentičtí a ryzí.

Milenci také představují naše velké možnosti. Možná nás čekají náročná rozhodování, kdy budeme chtít najít ten nejlepší způsob jak postupovat, nebo udělat správné rozhodnutí.

Něco se chystá změnit své plány, něco může vypadat negativní, ale později se ukáže být tato možnost dobrá. Když se nám milenci ukáží ve výkladu, je důležité přemýšlet o tom, jaká budou naše rozhodnutí a volby.

Skutečnost, že jde o kartu velké arkány naznačuje důležitost tohoto rozhodnutí.

Vždy se tedy musíme ptát, zda jde o dobré rozhodnutí pro delší časové období. Může jít I o jakési morální rozhodnutí. Pak je třeba nejprve zvážit důsledky a potom teprve jednat.

Milenci ukazují že je náš vlastní hodnotový systém napadán a je třeba provést určitý výběr na základě tohoto systému.

Jelikož mám stále hrozí, že budeme dělat špatné rozhodnutí je moudré usilovat o duchovní vedení. Musíme být k sobě naprosto upřímní a mít jasno v celé situaci.

Karta v obrácené poloze:

V obrácené poloze znamená, že se můžeme vzdávat odpovědnosti za následky svých vlastních činů.

Často člověk vytvořil urychlené rozhodnutí, které bylo chybné, založeno čistě na okamžitém uspokojení a nyní se snažíme svalit vinu na ostatní nebo na ostatní.

Musíme udělat něco čím chybu napravit nebo nechat celou situaci být a udělat lepší rozhodnutí budoucnu. Milenci také znamenají vnitřní konflikty, jste ve válce sami se sebou spíše, než s okolními vlivy.

To naznačuje, že disharmonii a potíže jste schopni odstranit svou vlastní vnitřní jednotou. Možná se trestáte za něco co, Milenci také znamenají vnitřní konflikty, jste ve válce sami se sebou spíše, než s okolními vlivy.

To naznačuje, že disharmonii a potíže jste schopni odstranit svou vlastní vnitřní jednotou. Možná se trestáte za něco co jste udělali nebo se za to můžete cítit zodpovědní.

Abyste si z této situace pomohli, je potřeba zaměřit se jasně na své problémy, na svá přesvědčení a hodnoty. jste udělali nebo se za to můžete cítit zodpovědní.

Abyste si z této situace pomohli, je potřeba zaměřit se jasně na své problémy, na svá přesvědčení a hodnoty.

Napsat komentář