Co znamenají obrácené karty ve výkladu?

0Jak číst karty v obrácené poloze

Když je ve výkladu většina vyložených karet v obrácené pozici, tak to může odrážet velké množství blokovné energie týkající se dané otázky.

Jako kartář, či čtenář karet, mějte na paměti, že váš klient nemusí být velmi vnímavý k vašim zprávám, které mu k výkladu sdělíte, zvláště pokud očekával jiné informace.

Obrácené karty nabádají klienta, aby odpověď hledal spíše u sebe, ve svém nitru.

Další možností je to, že se klient musí vrátit k předchozí kartě a jejímu úkolu, či sdělení, respektivě k jejímu úkolu, aby mohl jít vpřed. V tuto chvíli je dobré požádat vašeho klienta, aby se zamyslel nad svou minulostí a úkolem, který karta představuje a zvážil, jak tyto lekce uplatnit v současné situaci, nebo pro budoucnost.

Tím, že mu dáte prostor a čas k zamyšlení, získá váš klient větší přehled o své situaci a nebude pro něj tak těžké jít vpřed.

Někdo říká, že pokud jsou všechny karty obrácené, je možná lepší výklad odložit na pozdější dobu,  protože buď klient není připrave přijmout odpověď, nebo vesmír není ochoten mu ji v současné době poskytnout.

Já osobně si myslím, že že výklad má cenu i v této situaci. Naopak je možná potřebnější než kdyby byla většin karet ve své normální poloze, protože právě blokující energie je potřeba odstranit, aby mohl jít váš klient dál. Vše má svůj důvod, i to, že karty padly obráceně.

Pokud se chcete dozvědět o vykládání karet více, techniky výkladů, jak karty chápat a jak jim rozumět hlavně podle svého cítění, přihlašte se ke mě do kurzu výkladu karet Lenormand, nebo Tarotu.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář